Drazí přátelé,
s hlubokým žalem a bolestí v srdci Vám oznamujeme, že dne 22. září nás ve věku 76 let navždy opustil náš milovaný Pepko…
Smuteční obřad se uskuteční ve čtvrtek 26. září 2013 ve 13:30 v Domě smutku na hřbitově Kolónia Hviezda.

maželka Hana a syn Robo

Drazí přátelé!
Český spolek na Slovensku se s hlubokým smutkem dozvěděl, že dne 22. září 2013 ve věku 76 let nás navždy opustil dlouholetý aktivní člen, od roku 2007 předseda Českého spolku Martin Ing. Josef Trávníček. Loučíme se s Tebou milý Pepo, nezapomeneme na Tvůj milý úsměv. Budeš nám chybět !

Ing. Pavel Doležal, Předseda Českého spolku na Slovensku

Český spolek v Košicích projevuje velkou lítost nad odchodem předsedy Českého spolku v Martině, pana Josefa Trávníčka. Měli jsme ho rádi a vždy jsme si velmi vážili jeho práci v prospěch české menšiny. Bude nám velmi chybět. Vyslovujeme manželce a celé rodině naši hlubokou soustrast. Čest jeho památce.

Za Český spolek v Košicích MUDr. Dagmar Takácsová, předsedkyně

Regionální České spolkyČeský spolek MartinSmutná zpráva z Martina