Vracíme se do normálu

Dobrá zpráva pro všechny členy a příznivce Českého spolku: Zvládli jsme to. Více jak tři měsíce nedobrovolné, ale nutné izolace, omezení osobních kontaktů na minimum, uzavření se před světem a přežívání na pokraji virtuální reality – tak hodnotili členové předsednictva spolku na včerejším zasedání své zkušenosti s pandemií. Naštěstí to neubralo na naší chuti do práce, počítáme spíš přibyté faldy, ale to je to nejmíň, to se spraví.
Aktivity spolku doznali výrazné změny, budeme vás informovat o rošádách, přesunech, reorganizaci, o tom, jak to bude s Dny české kultury i s dalšími oblíbenými akcemi, kterými dáváme znát, že tu jsme a že jsme tu rádi. Ale změna termínu nám může tradiční akci ukázat v nové světle a nečekaných souvislostech, na to se vysloveně těšíme. Rozhodně se můžete těšit na programově bohatý podzim!
Nejdůležitější zpráva je, že valné shromáždění Českého spolku v Košicích se uskuteční v sobotu 19. 9. 2020. Pozvánku s programem a dalšími detaily samozřejmě každý člen spolku dostane poštou, ale termín už si můžete vyhradit dnes.
Od pondělí 15. června bude znovu v obvyklých hodinách otevřena kancelář Českého spolku v Košicích:
Pondělí 10:00 – 13:00
Středa 13:30 – 16:30
Čtvrtek 10:00 – 13:00.
Počítáme i s tradiční službou o prázdninách, kancelář bude k dispozici i v červenci.
Prosíme ale všechny návštěvníky, aby nezapomínali dodržovat hygienická opatření – do prostor Českého spolku vstupujte pouze s rouškou a nezapomeňte si dezinfikovat ruce. I když se to zdá dneska zbytečné, fakt je, že tato dvě jednoduchá opatření a neuvěřitelná disciplinovanost nám v největší míře pomohla vyvarovat se následků koronakrize, o jakých jsme byli v posledních třech měsících hojně informováni médii.
A pro případ, že potřebujete něco vyřídit a my vám s tím můžeme pomoct nebo poradit, ale nemůžete přijít osobně, využijte náš kontaktní e-mail, přes který nám můžete poslat zprávu. Najdete jej na tomto webu:

Kontaktní email

Těšíme se na další příjemná setkáni s přáteli při kvalitních akcích Českého spolku v Košicích.

Ze života spolkuVracíme se do normálu