Český spolek na Slovensku ve spolupráci s Českým spolkem ve Staré Ľubovni a Českým spolkem v Košicích uspořádají v roce 2013 víkendový intenzivní kurz českého jazyka pro zájemce ze všech regionálních Českých spolků.

Účelem je obnovit znalosti jazyka slovem a písmem se zaměřením na nejčastější chyby a strávit s přáteli pár příjemných chvil. Kurz je předběžně plánován na červen, bude 2,5 denní, začne v pátek odpoledne a skončí v neděli odpoledne. Místo konání kurzu bude vybráno podle převažujícího počtu účastníků a bude dobře dostupné veřejnou dopravou.
Prosíme zájemce, aby se ve svých regionálních spolcích přihlásili do 3. 6. 2012.
Účastnický poplatek bude 5 euro na osobu. Účastníkům z Českého spolku v Košicích poplatek uhradí jejich organizace. Ostatní náklady budou hrazeny z projektu.

Košičtí členové se mohou hlásit v kanceláři Českého spolku v Košicích v úředních hodinách osobně nebo telefonicky, případně e-mailem na adresu csvk@mail.t-com.sk. Počet účastníků bude omezen, proto se hlaste obratem.

MUDr. Dagmar Takácsová, předsedkyně ČSvK

Český spolek na SlovenskuUmíte (ještě) česky?