Načítám Akce

• akce již proběhla.

Valné shromáždění Českého spolku v Košicích

21. března 2020 @ 10:00 - 13:30

Valné shromáždění Českého spolku v Košicích svolává předsednictvo Českého spolku v souladu se stanovami. Tak, jako každý rok, i letos bude náplní valného shromáždění především bilancování předchozího roku a plány do roku 2020. Kromě toho v souladu se stanovami bude vykonána i volba nového předsednictva Českého spolku v Košicích. Vaše účast na valném shromáždění je projevem vašeho zájmu o činnost spolku a také příležitostí dovědět se víc o tom, co se ve spolku děje. V neposlední řadě máte na valném shromáždění příležitost setkat se s přáteli. Letos navíc nabízíme šanci podpořit mladé výtvarníky účastí v tombole, ve které můžete získat obraz z výstavy Památky UNESCO na Spiši. Výstavu můžete zhlédnout v Átrium klubu, kde bude probíhat valné shromáždění.

Akce zrušena!

Datum: