Nedopatřením jsem nezvěřejnil webovou verzi našeho dvouměsíčníku Stříbrný vítr. První letošní číslo ovšem vyšlo a vy si v něm můžete přečíst:

• Vracíme se k českým vánocům vzpomínkou na Martin, Michalovce a Košice.
  • Psát o plese je nevděčná role. Je to jako psát o obrazu nebo hudbě. Proto jsme nechali promluvit fotografie z 18. českého plesu. Hudbu na nich neuslyšíte, snad se ale povedlo aspoň zachytit atmosféru.
  • Pokud jste už četli o osudu Českého centra v Košicích, jistě neunikne vaší pozornosti ani otevřený dopis panu ministrovi zahraničí ČR.
  • Blíží se datum našeho výročního valného shromáždění. Nezapomeňte, že povinností řádného člena Českého spolku je také úhrada členského. Uvnitř bližší informace!
  • Po loňském úspěchu fotosoutěže je tady pro všechny naše fotoamatéry opět výzva. Čtěte pozorně na osmé straně našeho časopisu!
  • A rada pro ty, co zde nenalezli více informací – podívejte se na naše internetové stránky http://cske.sk. Nachystali jsme pro vás několik novinek, které vám zpříjemní brouzdání ve virtuálním prostoru.

Těšíme se na vaše reakce a připomínky!

Stříbrný vítrStříbrný vítr 1/2011