Nejnovější číslo časopisu Stříbrný e-vítr nabízí ohlédnutí za létem. Máme za sebou tradiční podzimní akademii – podívejte se a přečtěte si, kde všude zavítali naši členové, aby se dověděli něco víc o své vlasti.
Dětské tábory patří k našim nejlepším akcím – ani letos tomu nebylo jinak. Změnili jsme působiště, to však neubralo na dobrodružnosti a romantice.
Na setkání v Žiarské dolině se určitě těší každý člen českých spolků, v jehož srdci bije to pravé turistické srdce. Letos se nás v lůně slovenské přírody sešlo opět víc.
Že česká národnostní menšina není jedinou, která žije na Slovensku, je nám všem dobře známo. Díky péči Českého spolku na Slovensku jsme měli možnost srovnávat, jak se žije na Slovensku Polákům, ale také, jak si žijí Slováci v Česku.

Stříbrný vítrStříbrný e- vítr – ohlédnutí za létem