Klub Českého spolku v Košicích přivítal jarní měsíce v předvelikonoční náladě. Návštěvnice klubu si už předávaly recepty na velikonoční pečivo, ba některé už i donesly na ochutnání.

Cílem naší dílničky bylo tentokrát mimo velikonoční pečivo vyhotovení vlastních velikonočních ozdob do bytu. V naší dílničce 2. dubna 2009 pod vedením výtvarnice p. Čepkové si každá vlastníma rukama vyhotovila originální velikonoční ozdobu.
Některým to šlo rychleji, některé jsme pracovaly pomalu, ale o to pečlivěji. Co se týká materiálu bylo z čeho vybírat – různobarevné látky – záleželo jen zkombinovat ty nejkrásnější barvy a nastříhat či srdíčko, vajíčko, lísteček, zvoneček a jiné. Nakonec jsme nechtěly věřit vlastním očím, co se dá udělat během krátkého času, pokud je nápad a vůle něco pěkného si sám udělat.
Miluše Babjáková

Samozřejmě, že naše dílka jsme si vyfotografovaly a doma o Velikonocích visela v popředí.

Klubové akceNaše předvelikonoční dílnička