cd12Vazeni a milí,
uz je tu rijen a s nim nejen nase komunalni volby…. ale i mnoho dalsich udalosti. Jak jsme je zaznamenali na strankach Ceskeho dialogu, si muzete pocist zde:

K tematu pro nas doma nejaktualnejsimu se vyjadrila Venda Sebrlova takto… Vy, kdo zijete v Praze, souhlasite? Já ano…
Jaký byl koncert ke 20. vyroci klubu? Dle slov i vzkazu mnoha posluchacu „uzasny“. Mala reportaz zde:
Sefredaktorka Ceskeho dialogu a zakladatelka klubu Eva Strizovska uvazuje na zacatku rijna….
A jako obvykle humorne zakonceni od nasi „dvorni“ dodavatelky ilustrovanych fejetonu, vytvarnice a spisovatelky Lidky Lojdove.

Dalsí zajímavé clánky si uz najdete sami, stací mrknout do kterékoli další rubriky. Listovat muzete i v prebohatém archivu.
A kam a kdy vyrazit za dalsími akcemi naseho dvacetiletého klubu? Zakladni informaci najdete vzdy na hlavní stránce Ceského dialogu v okénku Akce MČK vpravo.
Po jeho rozkliknutí tam uvidite podrobnejsi pozvánku.

Dekujeme mnohokrat i za jakykoli Vas prispevek na cinnost MCK i na chod casopisu. Jak nam muzete prispet.

Na dalsi setkavani nad strankami casopisu, (i kdyz webovými), ale brzy jiz take nad strankami Ceskeho kalendare 2015, i na klubovych akcich, se tesi

Eva Strizovska a Martina Fialková
Tel.: +420 739 091 057, 603 930 074