Vážení členové Českého spolku a příznivci české kultury,

je nám líto, ale opět musíme zastavit všechny naše programy. Od 13. 10. 2020 bude platit zákaz shromažďování víc než 6 osob, současně od 15. 10. 2020 zákaz hromadných akcí. Proto se ruší všechny programy, které ještě zbývaly ve Dnech české kultury, kromě výstav. Nebudou tedy koncerty, promítání dokumentu Jednou budu králem ani shromáždění u pomníku TGM a MRŠ. Nebude ani zítřejší program Už vím co číst a poslouchat – Karel Čapek humorně. Ruší se až do odvolání všechny programy Společenského klubu a zkoušky ženského sboru. Všechny výstavy, které jsou uvedeny v programovém bulletinu Dní české kultury 2020 je možné individuálně navštívit do termínu uvedeného jako trvání výstavy. Prosíme, nenechte si ujít aspoň toto torzo festivalu. Kancelář Spolku zatím bude otevřena v obvyklých úředních hodinách.

Přejeme vám hodně zdraví a štěstí, aby se vám všechno nepříznivé vyhýbalo.

Vaše Předsednictvo Českého spolku v Košicích

Ze života spolkuAktuální informace z Českého spolku