Vážení členové Českého spolku, příznivci české kultury,

včera večer jsme se z médií dozvěděli, že s účinností od 1. 10. 2020 budou na Slovensku zakázány všechny veřejné akce. Dosud (29. 9. 2020, 16:20) ale nemáme k dispozici žádné podrobnější informace v podobě úředně vydaného opatření Úřadu veřejného zdravotnictví, kromě opatření o zpřísnění povinnosti používání roušek. Protože však ve vztahu k včera zahájenému festivalu Dny české kultury bylo třeba ihned reagovat, dovolujeme si vás informovat o našem rozhodnutí.

Protože dochází ke změně avizovaných opatření, čtěte novou aktuální zprávu, umístěnou na našem webu!

Od 1. 10. 2020 budou z avizovaného programu festivalu realizovány pouze výstavy a to bez vernisáží. Ostatní programy, tedy koncerty, program cyklu Slovo domova a cyklu Už vím, co číst a poslouchat a promítání filmu Jednou budu králem se ruší.
Jediným koncertem, který ještě bude realizovaný, je zítřejší koncert Pocta Antonínu Dvořákovi ve Východoslovenské galerii v Košicích v 18.00 hodin, na který vás zveme a koncert Státní filharmonie Košice Hráme komorne VII v 19.30 hod.

Současně se až do odvolání ruší všechny programy Společenského klubu.

Kancelář Spolku bude nadále otevřena v úředních hodinách. O dalších případných změnách vás budeme informovat.

V Košicích 29. 9. 2020, 16:20
Předsednictvo Českého spolku v Košicích

Dny české kultury – archivZměna programu Dní české kultury, nepřehlédněte!