Jak je důležité být v kontaktu?

Na tuto otázku jsme dostali ráznou názornou odpověď v posledních měsících. Nebýt možností elektronické komunikace, byli bychom odříznuti od světa a netušili, co se děje za dveřmi našeho bytu.
I my v Českém spolku jsme hojně využívali možnosti informovat své členy prostřednictvím emailů a širší veřejnost přes webovou stránku o tom, co se děje, jak se vyvíjí situace a co můžeme očekávat v nejblizší době.
Ovšem přes veškerou snahu není ani tato forma komunikace úplně stoprocentní. I když se neustále snažíme udržovat náš spolkový adresář aktuální, objevují se v něm chyby. Elektronická pošta prostě někdy není doručitelná anni přes veškerou naši snahu.

Byly bychom rádi, kdybyste se aktivně zapojili do aktualizace našeho adresáře. Stačí, když se přihlásíte na odběr Newsletteru – jednoduchou možnost najdete v patičce naší webové stránky. Druhá možnost je napsat do administrace webu kontaktní zprávu na adresu stribrny.vitr@gmail.com. My zkontrolujeme, jestli vás máme v databázi, případně opravíme chybné údaje.
Pomůžete tak lepší informovanosti, protože aktivity Českého spolku v Košicích jen tak něco nezastaví a po uvolnění opatření se i my budeme snažit nabídnout vám stejně pestrou paletu aktivit jako před vypuknutím pandemie.

Ze života spolkuJak je důležité být v kontaktu