Český spolek v Košicích se opět uchází o vaši podporu, darujte 2 % z vašich daní na naši činnost!
Vážení členové, příznivci a přátelé Českého spolku v Košicích,
tak jako každým rokem i letos můžete svými 2 % z daní podpořit aktivity spolku a vyjádřit tak svou spokojenost s činností spolku. Darováním 2 % daně nám pomáháte a také se hlásíte k tomu, co je pro nás v Českém spolku velmi hodnotné – k pocitu sounáležitosti a radosti ze společné práce pro dobro komunity.

Tak jako každá administrativa, i poukázání 2 % z daně na činnost občanského sdružení Český spolok v Košiciach – Český spolek v Košicích, jak zní úplný a správný název naší organizace – má svá pravidla. Podrobnosti najdete zde: ROZHODNI.SK. Ze všeho nejdůležitější v tomto momentě je požádat svého zaměstnavatele o roční zúčtování předdavků daně, neboli zpracování daňového přiznání do 15. února 2020 a současně ho upozornit, že máte zájem poukázat 2 % daně konkrétní organizaci. Základní údaje o Českém spolku v Košicích jsou zde:

Údaje potrebné na poukázanie 2%:
Obchodné meno (Názov): ČESKÝ SPOLOK V KOŠICIACH – ČESKÝ SPOLEK V KOŠICÍCH
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 35568267
Sídlo: 04001 Košice, Hlavná 70

Za vaši podporu děkujeme a těšíme se na další setkání u akcí Českého spolku v Košicích

DokumentyDarujte pro Český spolek 2 %!